Panel Parallaxe (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: view
cs: zobrazit

en: node
cs: uzel

en: The content type %name has been updated.
cs: Typ obsahu %name byl aktualizován

en: The content type %name has been added.
cs: Typ obsahu %name byl přidán.

en: Added content type %name.
cs: Přidán typ obsahu %name.
