Panel Parallaxe (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: view
el: προβολή

en: node
el: κόμβος

en: The content type %name has been updated.
el: Ο τύπος περιεχομένου %name ενημερώθηκε.

en: The content type %name has been added.
el: Ο τύπος περιεχομένου %name προστέθηκε.

en: Added content type %name.
el: Προστέθηκε ο τύπος περιεχομένου %name.
