Panel Parallaxe (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: view
et: näita

en: node
et: postitus

en: The content type %name has been updated.
et: Sisutüüp %name on uuendatud.

en: The content type %name has been added.
et: Sisutüüp %name on lisatud.

en: Added content type %name.
et: Sisutüüp %name lisatud.
