Panel Parallaxe (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: view
he: צפיה

en: node
he: פריט תוכן

en: The content type %name has been updated.
he: סוג התוכן %name עודכן.

en: The content type %name has been added.
he: סוג התוכן %name התווסף.

en: Added content type %name.
he: סוג תוכן %name התווסף.
