Panel Parallaxe (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: view
hu: megtekintés

en: node
hu: tartalom

en: The content type %name has been updated.
hu: %name tartalomtípus frissítve lett.

en: The content type %name has been added.
hu: %name tartalomtípus hozzáadva.

en: Added content type %name.
hu: %name tartalomtípus hozzáadva.
