Panel Parallaxe (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: view
ja: ビュー

en: Panels
ja: パネル

en: node
ja: ノード

en: The content type %name has been updated.
ja: コンテンツタイプ %name が更新されました。

en: The content type %name has been added.
ja: コンテンツタイプ %name が追加されました。

en: Added content type %name.
ja: コンテンツタイプ %name が追加されました。
