Panel Parallaxe (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: view
ku: پیشاندان

en: node
ku: گرێ

en: The content type %name has been updated.
ku: جۆری ناوەڕۆکی %name نوێکرایەوە.

en: The content type %name has been added.
ku: جۆری ناوەڕۆکی %name زیادکرا.

en: Added content type %name.
ku: جۆری ناوەڕۆکی %name زیادکرا.
