Panel Parallaxe (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: view
oc: veire

en: Panels
oc: Escapolons

en: node
oc: nosèl

en: The content type %name has been updated.
oc: Lo tipe de contengut « %name » es estat mes a jorn.

en: The content type %name has been added.
oc: Lo tipe de contengut « %name » es estat apondut.

en: Added content type %name.
oc: Lo tipe de contengut « %name » es estat apondut.
