Panel Parallaxe (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: view
pl: przeglądaj

en: Panels
pl: Panele

en: node
pl: zawartość

en: The content type %name has been updated.
pl: Rodzaj zawartości o nazwie %name został zaktualizowany.

en: The content type %name has been added.
pl: Rodzaj zawartości o nazwie %name został dodany.

en: Added content type %name.
pl: Dodano rodzaj zawartości %name.
