Panel Parallaxe (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: view
pt: ver

en: Panels
pt: Painéis

en: node
pt: nó

en: The content type %name has been updated.
pt: O tipo de conteúdo %name foi atualizado.

en: The content type %name has been added.
pt: O tipo de conteúdo %name foi adicionado.

en: Added content type %name.
pt: Adicionado o tipo de conteúdo %name.
