Panel Parallaxe (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: view
ta: பார்

en: node
ta: கணு

en: The content type %name has been updated.
ta: %name என்ற உள்ளடக்க வகை புதுப்பிக்கப்பட்டது.

en: The content type %name has been added.
ta: %name என்ற உள்ளடக்க வகை சேர்க்கப்பட்டது.

en: Added content type %name.
ta: %name என்ற உள்ளடக்க வகை சேர்க்கப்பட்டது.
