Panel Parallaxe (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: view
tr: görüntüle

en: Panels
tr: Paneller (Panels)

en: node
tr: düğüm

en: The content type %name has been updated.
tr: %name içerik türü güncellendi.

en: The content type %name has been added.
tr: %name içerik türü eklendi.

en: Added content type %name.
tr: %name içerik türü eklendi.

en: Top (conditional)
tr: En üst (şartlı)

en: Bottom (conditional)
tr: En sona (isteğe bağlı)

en: Middle (conditional)
tr: Orta (koşullu)
