Panel Parallaxe (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: view
uk: переглянути

en: Panels
uk: Панелі

en: node
uk: матеріал

en: The content type %name has been updated.
uk: Тип матеріалу %name було оновлено.

en: The content type %name has been added.
uk: Тип матеріалу %name було успішно додано.

en: Added content type %name.
uk: Додано тип матеріалу %name.

en: Top (conditional)
uk: Вершина (умовна)

en: Bottom (conditional)
uk: Низина (умовна)

en: Middle (conditional)
uk: Посередині (умовно)
