Panelizer (7.x-2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: list
hy: ցուցակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: content
hy: պարունակություն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: User
hy: Օգտագործող

en: 1 hour | @count hours
hy[0]: 1 ժամ
hy[1]: @count ժամ

en: 1 day | @count days
hy[0]: 1 օր
hy[1]: @count օր

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: 1 year | @count years
hy[0]: @count տարի

en: 1 week | @count weeks
hy[0]: @count շաբաթ

en: 1 min | @count min
hy[0]: 1 րոպե
hy[1]: @count րոպե

en: 1 sec | @count sec
hy[0]: 1 վարկյան
hy[1]: @count վարկյան

en: 1 month | @count months
hy[0]: 1 ամիս
hy[1]: @count ամիս
