Panelizer (7.x-2.0-beta1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: list
mg: lisitra

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: content
mg: votoatiny

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: User
mg: Mpampiasa

en: Taxonomy vocabulary
mg: Vokabolarin'ny Taksonomia
