Panelizer (7.x-2.0-beta2) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: list
ast: llista

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: content
ast: conteníu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: User
ast: Usuariu

en: 1 hour | @count hours
ast[0]: 1 hora
ast[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ast[0]: 1 día
ast[1]: @count díes

en: Log message
ast: Rexistru del mensaxe

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva
