Panelizer (7.x-2.0-beta2) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: list
cs: seznam

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: content
cs: obsah

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Settings
cs: Nastavení

en: settings
cs: nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Node type
cs: Typ uzlu

en: User
cs: Uživatel

en: 1 hour | @count hours
cs[0]: 1 hodina
cs[1]: @count hodiny
cs[2]: @count hodin

en: 1 day | @count days
cs[0]: 1 den
cs[1]: @count dny
cs[2]: @count dnů

en: Log message
cs: Zpráva do logu

en: Create new revision
cs: Vytvořit novou revizi

en: Context
cs: Kontext

en: Taxonomy vocabulary
cs: Slovník kategorií

en: 1 year | @count years
cs[0]: 1 rok
cs[1]: @count roky
cs[2]: @count let

en: 1 week | @count weeks
cs[0]: 1 týden
cs[1]: @count týdny
cs[2]: @count týdnů

en: 1 sec | @count sec
cs[0]: 1 sek
cs[1]: @count sek
cs[2]: @count sek

en: 1 month | @count months
cs[0]: 1 měsíc
cs[1]: @count měsíce
cs[2]: @count měsíců

en: Administrative title
cs: Administrativní název

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
cs: Vysvětlení provedené úpravy, aby další autoři chápali, proč ke změně došlo.
