Panelizer (7.x-2.0-beta2) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: list
os: номхыгъд

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: content
os: мидис

en: Cancel
os: Аппар

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
