Panelizer (7.x-2.0-rc1) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: list
he: רשימה

en: context
he: הקשר

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: content
he: תוכן

en: Cancel
he: ביטול

en: Settings
he: הגדרות

en: settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Node type
he: סוג תוכן

en: Layout
he: פריסה

en: User
he: משתמש

en: 1 hour | @count hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: @count שעות

en: 1 day | @count days
he[0]: יום אחד
he[1]: @count ימים

en: Log message
he: הודעה ליומן הפעילות

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Form
he: טופס

en: Context
he: הקשר

en: Taxonomy vocabulary
he: מילון טקסונומי

en: 1 year | @count years
he[0]: שנה אחת
he[1]: @count שנים

en: 1 week | @count weeks
he[0]: שבוע אחד
he[1]: @count שבועות

en: 1 min | @count min
he[0]: דקה אחת
he[1]: @count דקות

en: 1 sec | @count sec
he[0]: שנייה אחת
he[1]: @count שניות

en: Panel
he: פאנל

en: 1 month | @count months
he[0]: חודש אחד
he[1]: @count חודשים

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
he: ציין הסבר לשינויים שהינך עושה. זה יעזור לאחרים להבין את המניע לשינוי הגירסה
