Panelizer (7.x-2.0) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: list
ky: тизме

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Save
ky: Сактоо
