Panelizer (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: list
sv: lista

en: context
sv: sammanhang

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: content
sv: innehåll

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Settings
sv: Inställningar

en: settings
sv: inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Node type
sv: Typ av nod

en: User
sv: Användare

en: 1 hour | @count hours
sv[0]: 1 timme
sv[1]: @count timmar

en: 1 day | @count days
sv[0]: 1 dag
sv[1]: @count dagar

en: Log message
sv: Loggmeddelande

en: General
sv: Allmän

en: Create new revision
sv: Skapa ny version

en: Form
sv: Formulär

en: Contexts
sv: Sammanhang

en: Context
sv: Sammanhang

en: Taxonomy vocabulary
sv: Vokabulär för taxonomi

en: 1 year | @count years
sv[0]: 1 år
sv[1]: @count år

en: 1 week | @count weeks
sv[0]: 1 vecka
sv[1]: @count veckor

en: 1 min | @count min
sv[0]: 1 min
sv[1]: @count minuter

en: 1 sec | @count sec
sv[0]: 1 sekund
sv[1]: @count sekunder

en: Disable Drupal blocks/regions
sv: Inaktivera Drupals block/regioner.

en: CSS code
sv: CSS-kod

en: 1 month | @count months
sv[0]: 1 månad
sv[1]: @count månader

en: Administrative title
sv: Administrativ titel

en: Selection rules
sv: Urvalsregler

en: Selection rule
sv: Urvalsregel

en: You must select a different layout if you wish to change layouts.
sv: Du måste välja en annan layout om du vill ändra layout.

en: Administrative title of this variant.
sv: Administrativ titel för denna variant.

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
sv: Tillhandahåll en förklaring för de ändringar du gör. Detta hjälper andra författare att förstå dina skäl.
