Panelizer (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: list
el: λίστα

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: content
el: ύλη

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: settings
el: ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Node type
el: Τύπος κόμβου

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: User
el: Χρήστης

en: 1 hour | @count hours
el[0]: 1 ώρα
el[1]: @count ώρες

en: 1 day | @count days
el[0]: 1ημέρα
el[1]: @count ημέρες

en: Log message
el: Μήνυμα ημερολογίου

en: General
el: Γενικά

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Form
el: Φόρμα

en: Context
el: Πλαίσιο

en: Taxonomy vocabulary
el: Λεξιλόγιο ταξινομίας

en: 1 year | @count years
el[0]: 1 έτος
el[1]: @count έτη

en: 1 week | @count weeks
el[0]: 1 εβδομάδα
el[1]: @count εβδομάδες

en: 1 min | @count min
el[0]: 1 λεπτό
el[1]: @count λεπτά

en: 1 sec | @count sec
el[0]: 1 δευτερόλεπτο
el[1]: @count δευτερόλεπτα

en: 1 month | @count months
el[0]: 1 μήνας
el[1]: @count μήνες

en: Administrative title
el: Διαχειριστικός τίτλος

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
el: Εισάγετε μια εξήγηση για τις αλλαγές που κάνετε. Αυτό θα βοηθήσει να καταλάβουν οι άλλοι συντάκτες το σκοπό σας.
