Panelizer (7.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: list
lt: sąrašas

en: context
lt: kontekstas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: content
lt: turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: settings
lt: nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: User
lt: Narys

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count valandų

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count dienų

en: Log message
lt: Log žinutė

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Context
lt: Kontekstas

en: Taxonomy vocabulary
lt: Sistematikos žodynas

en: 1 year | @count years
lt[0]: @count metai
lt[1]: @count metai
lt[2]: @count metų

en: 1 week | @count weeks
lt[0]: @count savaitė
lt[1]: @count savaitės
lt[2]: @count savaičių

en: 1 min | @count min
lt[0]: @count minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count minučių

en: 1 sec | @count sec
lt[0]: @count sek
lt[1]: @count sek
lt[2]: @count sek

en: Choose layout
lt: Pasirinkite išdėstymą

en: Disable Drupal blocks/regions
lt: Išjungti Drupal blokus/regionus

en: CSS code
lt: CSS kodas

en: 1 month | @count months
lt[0]: @count mėnesis
lt[1]: @count mėnesiai
lt[2]: @count mėnesių

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
lt: Pateikite paaiškinimą kas buvo pakeista. Tai padės kitiems autoriams suprasti jūsų motyvus.
