Panelizer (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (45 entries)

en: list
oc: lista

en: context
oc: contèxte

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: content
oc: contengut

en: Cancel
oc: Anullar

en: Settings
oc: Paramètres

en: settings
oc: paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Node type
oc: Tipe de nosèl

en: Layout
oc: Afichatge

en: User
oc: Utilizaire

en: Panels
oc: Escapolons

en: CSS ID
oc: Identificant (ID) de la CSS

en: 1 hour | @count hours
oc[0]: 1 ora
oc[1]: @count oras

en: 1 day | @count days
oc[0]: 1 jorn
oc[1]: @count jorns

en: Log message
oc: Messatge de jornal

en: Create new revision
oc: Crear una revision novèla

en: Form
oc: Formulari

en: Contexts
oc: Contèxtes

en: Context
oc: Contèxte

en: Taxonomy vocabulary
oc: Vocabulari de taxonomia

en: 1 year | @count years
oc[0]: @count annada
oc[1]: @count annadas

en: 1 week | @count weeks
oc[0]: @count setmana
oc[1]: @count setmanas

en: Choose layout
oc: Causir una mesa en pagina

en: Panel
oc: Panèl

en: Disable Drupal blocks/regions
oc: Desactivar los blòts/regions Drupal

en: CSS code
oc: Còde CSS

en: This node
oc: Aqueste nosèl

en: 1 month | @count months
oc[0]: @count mois
oc[1]: @count mois

en: layout
oc: mise en pagina

en: Summary of contexts
oc: Récapitulatif des contèxtes

en: Administrative title
oc: Títol per l'administracion

en: Selection rules
oc: Règlas de seleccion

en: Control the criteria used to decide whether or not this variant is used.
oc: Contrarotlar lo critèri utilizat per decidir se aquesta varianta es utilizada o pas.

en: Add additional context objects to this variant that can be used by the content.
oc: Apondre des objèctes de contèxte addicionals per qu'aquesta varianta pòsca èsser utilizada pel contengut.

en: Selection rule
oc: Règla de seleccion

en: You must select a different layout if you wish to change layouts.
oc: Vos cal seleccionar una mesa en forma diferenta se volètz cambiar las mesas en formas.

en: Administrative title of this variant.
oc: Títol administratiu d'aquesta varianta.

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
oc: Proporcioneu una explicacion dels canvis que sètz fent. Aquò ajudarà a d'autres autors a entendre vòstras motivacions.

en: Configuration error. No handler found.
oc: Error de configuracion. Aucun gestionari trobat.

en: This will appear in the administrative interface to easily identify it.
oc: Aquò apareisserà dins l'interfàcia d'administracion per facilement l'identifier.

en: Renderer
oc: Motor de rendu

en: Change general settings for this variant.
oc: Cambiar los paramètres generals per aquesta varianta.
