Panelizer (7.x-3.0-rc1) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: list
bg: списък

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: content
bg: съдържание

en: Cancel
bg: Отмени

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: User
bg: Потребител

en: 1 hour | @count hours
bg[0]: 1 час
bg[1]: @count часа

en: 1 day | @count days
bg[0]: 1 ден
bg[1]: @count дни

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Log message
bg: Съобщение от регистъра

en: General
bg: Общи

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Taxonomy vocabulary
bg: Речник от таксономията

en: 1 year | @count years
bg[0]: 1 година
bg[1]: @count години

en: 1 week | @count weeks
bg[0]: 1 седмица
bg[1]: @count седмици

en: 1 min | @count min
bg[0]: 1 мин.
bg[1]: @count мин.

en: 1 sec | @count sec
bg[0]: 1 сек.
bg[1]: @count сек.
