Panelizer (7.x-3.0-rc1) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: list
bs: lista

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: content
bs: sadržaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Node type
bs: Tip noda

en: User
bs: Korisnik

en: 1 hour | @count hours
bs[0]: 1 sat
bs[1]: @count sata
bs[2]: @count sati

en: 1 day | @count days
bs[0]: 1 dan
bs[1]: @count dana
bs[2]: @count dana

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Log message
bs: Poruka u logu

en: Create new revision
bs: Kreiraj novu reviziju

en: 1 year | @count years
bs[0]: 1 godina
bs[1]: @count godine
bs[2]: @count godina

en: 1 week | @count weeks
bs[0]: 1 sedmica
bs[1]: @count sedmice
bs[2]: @count sedmica

en: 1 min | @count min
bs[0]: 1 minuta
bs[1]: @count minute
bs[2]: @count minuta

en: 1 sec | @count sec
bs[0]: 1 sekunda
bs[1]: @count sekunde
bs[2]: @count sekundi
