Panelizer (7.x-3.0-rc1) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: list
cy: rhestr

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: content
cy: cynnwys

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: settings
cy: gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Access
cy: Mynediad

en: Node type
cy: Math o nod

en: User
cy: Defnyddiwr

en: 1 day | @count days
cy[0]: 1 diwrnod

en: Custom
cy: Addasu

en: Log message
cy: Neges log

en: General
cy: Cyffredinol

en: Create new revision
cy: Creu adolygiad newydd

en: Context
cy: Cyd-destun

en: 1 year | @count years
cy[0]: 1 flwyddyn

en: 1 week | @count weeks
cy[0]: 1 wythnos @count wythnos

en: 1 month | @count months
cy[0]: 1 mis
cy[1]: @count mis
