Panelizer (7.x-3.0-rc1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè
