Panelizer (7.x-3.0-rc1) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: list
th: รายการ

en: Status
th: สถานะ

en: content
th: เนื้อหา

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Access
th: การเข้าถึง

en: CSS class
th: คลาส CSS

en: 1 hour | @count hours
th[0]: 1 ชั่วโมง
th[1]: @count ชั่วโมง

en: 1 day | @count days
th[0]: 1 วัน
th[1]: @count วัน

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Log message
th: บันทึกข้อความ

en: General
th: ทั่วไป

en: Create new revision
th: บันทึกเป็นรุ่นใหม่

en: Context
th: บริบท

en: Taxonomy vocabulary
th: คำศัพท์จำแนกประเภท

en: 1 year | @count years
th[0]: 1 ปี
th[1]: @count ปี

en: 1 week | @count weeks
th[0]: 1 สัปดาห์
th[1]: @count สัปดาห์

en: 1 min | @count min
th[0]: 1 นาที
th[1]: @count นาที

en: 1 sec | @count sec
th[0]: 1 วินาที
th[1]: @count วินาที

en: 1 month | @count months
th[0]: 1 เดือน
th[1]: @count เดือน

en: Administrative title
th: หัวข้อด้านการบริหาร

en: View mode
th: โหมดของวิว
