Panelizer (7.x-3.0-rc1) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: list
ur: فہرست

en: context
ur: سیاق و سباق

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: content
ur: متن

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: 1 hour | @count hours
ur[0]: ۱ گھنٹہ
ur[1]: @count گھنٹے

en: 1 day | @count days
ur[0]: ۱ دن
ur[1]: @count دن

en: 1 year | @count years
ur[0]: 1سال
ur[1]: @count سال

en: 1 week | @count weeks
ur[0]: 1ھفتہ
ur[1]: @count ھفتے

en: 1 min | @count min
ur[0]: ۱ دقیقہ
ur[1]: @count دقیقے

en: 1 sec | @count sec
ur[0]: 1 سیکینڈ
ur[1]: @count سیکینڈ

en: 1 month | @count months
ur[0]: ۱ مہینہ
ur[1]: @count مہینے

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
