Panelizer (7.x-3.0) - en to be translation catalogue (32 entries)

en: list
be: спіс

en: context
be: кантэкст

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: content
be: змест

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: settings
be: налады

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Access
be: Доступ

en: User
be: Карыстальнік

en: 1 hour | @count hours
be[0]: 1 гадзіна
be[1]: @count гадзінаў

en: 1 day | @count days
be[0]: 1 дзень
be[1]: @count дні
be[2]: @count дзён

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Log message
be: Запіс у логу

en: General
be: Агульны

en: Other
be: Іншыя

en: reset
be: скінуць

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Form
be: Форма

en: Context
be: Кантэкст

en: Taxonomy vocabulary
be: Слоўнік таксаноміі

en: 1 year | @count years
be[0]: 1 год
be[1]: @count гадоў

en: 1 week | @count weeks
be[0]: 1 тыдзень
be[1]: @count тыдні
be[2]: @count тыдняў

en: 1 min | @count min
be[0]: 1 хвіліна
be[1]: @count хв.

en: 1 sec | @count sec
be[0]: 1 секунда
be[1]: @count сек.

en: 1 month | @count months
be[0]: 1 месяц
be[1]: @count мес.

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
be: Растлумачыць зробленыя вамі змены. Гэта дапаможа іншым аўтарам зразумець вашу матывацыю.

en: View mode
be: Лад выгляду
