Panelizer (7.x-3.0) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: list
gu: સૂચિ

en: context
gu: સંદર્ભ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: content
gu: સામગ્રી

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: 1 hour | @count hours
gu[0]: ૧ કલાક
gu[1]: @count કલાકો

en: 1 day | @count days
gu[0]: ૧ દિવસ
gu[1]: @count દિવસો

en: General
gu: સામાન્ય

en: Other
gu: અન્ય

en: 1 year | @count years
gu[0]: ૧ વર્ષ
gu[1]: @count વર્ષો

en: 1 week | @count weeks
gu[0]: ૧ અઠવાડિયું
gu[1]: @count અઠવાડિયાઓ

en: 1 min | @count min
gu[0]: ૧ મિનિટ
gu[1]: @count મિનિટો

en: 1 sec | @count sec
gu[0]: ૧ સેકન્ડ
gu[1]: @count સેકન્ડો

en: 1 month | @count months
gu[0]: ૧ મહિનો
gu[1]: @count મહિનાઓ
