Panelizer (7.x-3.0) - en to km translation catalogue (27 entries)

en: list
km: បញ្ជី

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: content
km: មាតិកា

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: 1 hour | @count hours
km[0]: @count ម៉ោង

en: 1 day | @count days
km[0]: @count ថ្ងៃ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Log message
km: សារ​កំណត់ហេតុ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Create new revision
km: បង្កើត​​ការ​ពិនិត្យ​ឡើងវិញ​ថ្មី

en: Context
km: បរិបទ

en: Taxonomy vocabulary
km: វាក្យសព្ទ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: 1 year | @count years
km[0]: @count ឆ្នាំ

en: 1 week | @count weeks
km[0]: @count សប្ដាហ៍

en: 1 min | @count min
km[0]: @count នាទី

en: 1 sec | @count sec
km[0]: @count វិនាទី

en: 1 month | @count months
km[0]: ១​ ខែ

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
km: ផ្តល់​នូវ​ការពន្យល់​អំពី​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ​ដែល​អ្នក​បាន​ធ្វើ ។ វា​នឹង​ជួយ​ឲ្យ​អ្នក​និពន្ធ​ផ្សេង​ទៀត​យល់​អំពី​បំណង​របស់​អ្នក​ ។
