Panelizer (7.x-3.0) - en to nn translation catalogue (22 entries)

en: list
nn: liste

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: content
nn: innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: User
nn: Brukar

en: 1 hour | @count hours
nn[0]: 1 time
nn[1]: @count timar

en: 1 day | @count days
nn[0]: 1 dag
nn[1]: @count dagar

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Log message
nn: Loggmelding

en: Other
nn: Andre

en: reset
nn: sett til standardverdi

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: 1 year | @count years
nn[0]: 1 år
nn[1]: @count år

en: 1 week | @count weeks
nn[0]: 1 veke
nn[1]: @count veker

en: 1 sec | @count sec
nn[0]: 1 sek
nn[1]: @count sek

en: 1 month | @count months
nn[0]: 1 månad
nn[1]: @count månader

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
nn: Grunngje endringane dine. Dette vil hjelpe andre å forstå motivasjonen din.
