Panelizer (7.x-3.1) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: list
af: lys

en: context
af: konteks

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: content
af: inhoud

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: settings
af: verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: User
af: Gebruiker

en: 1 hour | @count hours
af[0]: 1 uur
af[1]: @count ure

en: 1 day | @count days
af[0]: 1 dag
af[1]: @count dae

en: Log message
af: Logboodskap

en: Other
af: Ander

en: reset
af: herstel

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: 1 year | @count years
af[0]: 1 jaar
af[1]: @count jare

en: 1 week | @count weeks
af[0]: 1 week
af[1]: @count weke

en: 1 min | @count min
af[0]: 1 minuut
af[1]: @count minute

en: 1 sec | @count sec
af[0]: 1 sekonde
af[1]: @count sekondes
