Panelizer (7.x-3.1) - en to am translation catalogue (20 entries)

en: list
am: ዝርዝር

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: 1 hour | @count hours
am[0]: 1 ሰዓት
am[1]: @count ሰዓቶች

en: 1 day | @count days
am[0]: 1 ቀን
am[1]: @count ቀኖች

en: Custom
am: ብጁ

en: Log message
am: መልእክቱን መዝግብ

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር

en: 1 year | @count years
am[0]: 1 ዓመት
am[1]: @count ዓመቶች

en: 1 week | @count weeks
am[0]: 1 ሳምንት
am[1]: @count ሳምንቶች

en: 1 min | @count min
am[0]: 1 ደቂቃ
am[1]: @count ደቂቃዎች

en: 1 sec | @count sec
am[0]: 1 ሴኮንድ
am[1]: @count ሴኮንዶች

en: 1 month | @count months
am[0]: 1 ወር
am[1]: @count ወሮች

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
