Panelizer (7.x-3.1) - en to et translation catalogue (42 entries)

en: list
et: nimekiri

en: context
et: kontekst

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: content
et: sisu

en: Cancel
et: Tühista

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: settings
et: sätted

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Access
et: Ligipääs

en: Node type
et: Postituse liik

en: Layout
et: Paigutus

en: User
et: Kasutaja

en: Default settings
et: Vaikimisi seaded

en: CSS class
et: CSS klass

en: 1 hour | @count hours
et[0]: 1 tund
et[1]: @count tundi

en: 1 day | @count days
et[0]: 1 päev
et[1]: @count päeva

en: Custom
et: Kohandatud

en: Log message
et: Logiteade

en: General
et: Üldine

en: Other
et: Muu

en: reset
et: lähtesta

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Form
et: Vorm

en: Contexts
et: Kontekst

en: Context
et: Kontekst

en: Taxonomy vocabulary
et: Taksonoomia sõnastik

en: 1 year | @count years
et[0]: 1 aasta
et[1]: @count aastat

en: 1 week | @count weeks
et[0]: 1 nädal
et[1]: @count nädalat

en: 1 min | @count min
et[0]: 1 minut
et[1]: @count minutit

en: 1 sec | @count sec
et[0]: 1 sekund
et[1]: @count sekundit

en: Choose layout
et: Vali kavand

en: Disable Drupal blocks/regions
et: Keela Drupali plokid/regioonid

en: 1 month | @count months
et[0]: 1 kuu
et[1]: @count kuud

en: Administrative title
et: Administratiivne pealkiri

en: Selection rules
et: Valiku reeglid

en: Selection rule
et: Valiku reegel

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
et: Selgita muudatusi, mida sa teed. See aitab kaasautoritel mõista muudatuste põhjust.

en: View mode
et: Kuvarežiim
