Panelizer (7.x-3.1) - en to eu translation catalogue (39 entries)

en: list
eu: zerrenda

en: context
eu: testuingurua

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: content
eu: edukia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: settings
eu: ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Access
eu: Atzipena

en: Node type
eu: Nodo mota

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Default settings
eu: Ezarpen lehenetsiak

en: Panels
eu: Panelak

en: CSS class
eu: CSS klasea

en: 1 hour | @count hours
eu[0]: ordu 1
eu[1]: @count ordu

en: 1 day | @count days
eu[0]: egun 1
eu[1]: @count egun

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Log message
eu: Log mezua

en: General
eu: Orokorra

en: Other
eu: Bestea

en: reset
eu: garbitu

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Form
eu: Formularioa

en: Contexts
eu: Testuinguruak

en: Context
eu: Testuingurua

en: Taxonomy vocabulary
eu: Taxonomia hiztegia

en: 1 year | @count years
eu[0]: urte 1
eu[1]: @count urte

en: 1 week | @count weeks
eu[0]: aste 1
eu[1]: @count aste

en: 1 min | @count min
eu[0]: min 1
eu[1]: @count min

en: 1 sec | @count sec
eu[0]: seg 1
eu[1]: @count seg

en: CSS code
eu: CSS kodea

en: 1 month | @count months
eu[0]: Hilabete 1
eu[1]: @count hilabetetatik

en: layout
eu: diseinua

en: Summary of contexts
eu: Testuinguruen laburpena

en: Change general settings for this variant.
eu: Aldaera honen ezarpen orokorrak aldatu.
