Panelizer (7.x-3.2-beta1) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: list
eo: listo

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: content
eo: enhavo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Reset
eo: Restarigu

en: default
eo: defaŭlto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Access
eo: Atingo

en: User
eo: Uzanto

en: 1 hour | @count hours
eo[0]: 1 horo
eo[1]: @count horoj

en: 1 day | @count days
eo[0]: 1 tago
eo[1]: @count tagoj

en: Custom
eo: Propra

en: Log message
eo: Protokol-mesaĝo

en: Other
eo: Alia

en: reset
eo: restarigi

en: Create new revision
eo: Kreu novan revizion

en: 1 year | @count years
eo[0]: 1 jaro
eo[1]: @count jaroj

en: 1 week | @count weeks
eo[0]: 1 semajno
eo[1]: @count semajnoj

en: 1 sec | @count sec
eo[0]: 1 sek
eo[1]: @count sek

en: 1 month | @count months
eo[0]: 1 monato
eo[1]: @count monatoj

en: manage display
eo: agordu vidigilon

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
