Panelizer (7.x-3.2-beta1) - en to jv translation catalogue (32 entries)

en: list
jv: daftar

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: content
jv: kontén

en: Cancel
jv: Batal

en: Reset
jv: Baléknā

en: default
jv: gawan

en: Settings
jv: Sétingan

en: settings
jv: setelan

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Access
jv: Akses

en: Node type
jv: Tipe node

en: User
jv: Panganggo

en: CSS class
jv: Klas CSS

en: 1 hour | @count hours
jv[0]: Sejam
jv[1]: @count jam

en: 1 day | @count days
jv[0]: Sedinā
jv[1]: @count dina

en: Custom
jv: Kostum

en: Log message
jv: Pesen log

en: General
jv: Umum

en: Other
jv: Liyané

en: Create new revision
jv: Gawé  revisi anyar

en: Context
jv: Konték

en: Taxonomy vocabulary
jv: Taksonomi vokabulari

en: 1 year | @count years
jv[0]: 1 tahun
jv[1]: @count tahun

en: 1 week | @count weeks
jv[0]: 1 minggu
jv[1]: @count minggu

en: 1 min | @count min
jv[0]: 1 mnt
jv[1]: @count mnt

en: 1 sec | @count sec
jv[0]: 1 dtk
jv[1]: @count dtk

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: 1 month | @count months
jv[0]: sewulan
jv[1]: @count wulan

en: manage display
jv: nata tampilan

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
jv: Disediakna kanggo nerangake owahan sing Sampéyan gawe. Katrangan iki bisa mbantu penulis liya ngerteni marang motivasi Sampéyan.
