Panelizer (7.x-3.2-beta1) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: list
mn: жагсаалт

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: content
mn: агуулга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: default
mn: Үндсэн

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Access
mn: Хандалт

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: 1 hour | @count hours
mn[0]: 1 цаг
mn[1]: @count цаг

en: 1 day | @count days
mn[0]: 1 өдөр
mn[1]: @count өдөр

en: Log message
mn: Журналын зурвас

en: 1 year | @count years
mn[0]: 1 жил
mn[1]: @count жил

en: 1 week | @count weeks
mn[0]: 1 долоо хоног
mn[1]: @count долоо хоногууд

en: 1 min | @count min
mn[0]: 1 минут
mn[1]: @count минут

en: 1 sec | @count sec
mn[0]: 1 секунд
mn[1]: @count секунд

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
