Panelizer (7.x-3.2-beta1) - en to sl translation catalogue (28 entries)

en: list
sl: seznam

en: context
sl: kontekst

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: content
sl: vsebine

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: default
sl: privzeto

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Layout
sl: Postavitev

en: User
sl: Uporabnik

en: 1 hour | @count hours
sl[0]: 1 ura
sl[1]: @count uri
sl[2]: @count ure
sl[3]: @count ur

en: 1 day | @count days
sl[0]: 1 dan
sl[1]: @count dneva
sl[2]: @count dnevi
sl[3]: @count dni

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Log message
sl: Sporočilo za zapisnik

en: General
sl: Splošno

en: reset
sl: ponastavi

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Context
sl: Kontekst

en: Taxonomy vocabulary
sl: Besedišče taksonomije

en: 1 year | @count years
sl[0]: 1 leto
sl[1]: @count leti
sl[2]: @count leta
sl[3]: @count let

en: 1 week | @count weeks
sl[0]: 1 teden
sl[1]: @count tedna
sl[2]: @count tedni
sl[3]: @count tednov

en: 1 sec | @count sec
sl[0]: 1 sek
sl[1]: @count sek
sl[2]: @count sek
sl[3]: @count sek

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: 1 month | @count months
sl[0]: 1 mesec
sl[1]: @count meseca
sl[2]: @count meseci
sl[3]: @count mesecev
