Panelizer (7.x-3.2) - en to gl translation catalogue (39 entries)

en: list
gl: lista

en: context
gl: contexto

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: content
gl: contido

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: default
gl: predeterminado

en: Settings
gl: Axustes

en: settings
gl: opcións

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Access
gl: Acceso

en: Node type
gl: Tipo de nodo

en: Layout
gl: Disposición

en: User
gl: Usuario/a

en: CSS class
gl: Clase CSS

en: 1 hour | @count hours
gl[0]: 1 hora
gl[1]: @count horas

en: 1 day | @count days
gl[0]: 1 día
gl[1]: @count días

en: Custom
gl: Personalizado

en: Log message
gl: Mensaxe de rexistro

en: General
gl: Xeral

en: Other
gl: Outro

en: reset
gl: restablecer

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Form
gl: Formulario

en: Contexts
gl: Contextos

en: Context
gl: Contexto

en: Taxonomy vocabulary
gl: Vocabulario de taxonomía

en: 1 year | @count years
gl[0]: 1 ano
gl[1]: @count anos

en: 1 week | @count weeks
gl[0]: 1 semana
gl[1]: @count semanas

en: 1 sec | @count sec
gl[0]: 1 seg
gl[1]: @count seg

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: 1 month | @count months
gl[0]: 1 mes
gl[1]: @count meses

en: Administrative title
gl: Título administrativo

en: manage display
gl: xestionar presentación

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
gl: Proporcionar unha explicación dos cambios que está facendo. Isto vai axudar a outros autores a entender os seus motivos.

en: View mode
gl: Modo de vista
