Panelizer (7.x-3.2) - en to hu translation catalogue (58 entries)

en: list
hu: lista

en: context
hu: környezet

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: content
hu: tartalom

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: default
hu: alapértelmezés

en: Settings
hu: Beállítások

en: settings
hu: beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Access
hu: Hozzáférés

en: Node type
hu: Tartalomtípus

en: Layout
hu: Elrendezés

en: User
hu: Felhasználó

en: Default settings
hu: Alapértelmezés szerinti beállítások

en: CSS class
hu: CSS osztály

en: 1 hour | @count hours
hu[0]: 1 óra
hu[1]: @count óra

en: 1 day | @count days
hu[0]: 1 nap
hu[1]: @count nap

en: Custom
hu: Egyéni

en: Log message
hu: Üzenet

en: General
hu: Általános

en: Other
hu: Egyéb

en: reset
hu: alaphelyzet

en: Create new revision
hu: Új változat készítése

en: Form
hu: Űrlap

en: Contexts
hu: Környezetek

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: Taxonomy vocabulary
hu: Taxonómiaszótár

en: 1 year | @count years
hu[0]: 1 év
hu[1]: @count év

en: 1 week | @count weeks
hu[0]: 1 hét
hu[1]: @count hét

en: 1 min | @count min
hu[0]: 1 perc
hu[1]: @count perc

en: 1 sec | @count sec
hu[0]: 1 másodperc
hu[1]: @count másodperc

en: Choose layout
hu: Elrendezés kiválasztása

en: Disable Drupal blocks/regions
hu: Drupal blokkok/régiók tiltása

en: CSS code
hu: CSS kód

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: This node
hu: Ez a tartalom

en: 1 month | @count months
hu[0]: 1 hónap
hu[1]: @count hónap

en: layout
hu: elrendezés

en: Summary of contexts
hu: Környezetek összefoglalója

en: Administrative title
hu: Adminisztratív cím

en: Selection rules
hu: Kiválasztási szabályok

en: Control the criteria used to decide whether or not this variant is used.
hu: A feltétel szabályozásával eldönthető, hogy ez a változat használatban van-e vagy sem.

en: Add additional context objects to this variant that can be used by the content.
hu: További, a tartalom által használható környezetobjektum hozzáadása ehhez a változathoz.

en: Selection rule
hu: Kiválasztási szabály

en: You must select a different layout if you wish to change layouts.
hu: Az elrendezés módosításához egy másik elrendezést kell választani.

en: Administrative title of this variant.
hu: A változat adminisztratív címe.

en: Customized
hu: Testreszabott

en: manage display
hu: megjelenés beállítása

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
hu: Egy magyarázatot biztosít az elvégzett módosításokhoz. A többi szerzőt segítheti az okok megértésében.

en: Configuration error. No handler found.
hu: Beállítási hiba. Nem található kezelő.

en: This will appear in the administrative interface to easily identify it.
hu: Ez az adminisztratív felületen fog megjelenni a könnyebb azonosíthatóság érdekében.

en: Renderer
hu: Megjelenítő

en: View mode
hu: Nézetmód

en: More keywords will be available if you install the Token module, see http://drupal.org/project/token.
hu: További kulcsszavak lesznek elérhetőek, ha a <em>Token</em> modul telepítve van. Bővebben: http://drupal.org/project/token.
