Panelizer (7.x-3.2) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: list
ne: सूची

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: 1 hour | @count hours
ne[0]: १ घण्टा
ne[1]: @count घण्टा

en: 1 day | @count days
ne[0]: १ दिन
ne[1]: @count दिन

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: 1 year | @count years
ne[0]: १ वर्ष
ne[1]: @count वर्ष

en: 1 week | @count weeks
ne[0]: १ हप्‍ता
ne[1]: @count हप्‍ता

en: 1 min | @count min
ne[0]: १ मिनेट
ne[1]: @count मिनेट

en: 1 sec | @count sec
ne[0]: १ सेकेण्ड
ne[1]: @count सेकेण्ड

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
