Panelizer (7.x-3.2) - en to sk translation catalogue (44 entries)

en: list
sk: zoznam

en: context
sk: kontext

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: content
sk: obsah

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: default
sk: predvolené

en: Settings
sk: Nastavenia

en: settings
sk: nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Access
sk: Prístup

en: Node type
sk: Typ uzla

en: Layout
sk: Rozloženie

en: User
sk: Používateľ

en: Panels
sk: Panely

en: CSS ID
sk: ID CSS

en: CSS class
sk: CSS trieda

en: 1 hour | @count hours
sk[0]: 1 hod
sk[1]: @count hod
sk[2]: @count hod

en: 1 day | @count days
sk[0]: @count deň
sk[1]: @count dni
sk[2]: @count dní

en: Custom
sk: Vlastná

en: Log message
sk: Správa záznamu

en: General
sk: Všeobecné

en: Other
sk: Ostatné

en: reset
sk: resetovať

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Form
sk: Formulár

en: Contexts
sk: Kontexty

en: Context
sk: Kontext

en: Taxonomy vocabulary
sk: Slovník taxonómie

en: 1 year | @count years
sk[0]: @count rok
sk[1]: @count roky
sk[2]: @count rokov

en: 1 week | @count weeks
sk[0]: @count týždeň
sk[1]: @count týždne
sk[2]: @count týždňov

en: 1 sec | @count sec
sk[0]: 1 s
sk[1]: @count s
sk[2]: @count s

en: Choose layout
sk: Zvoliť rozloženie

en: Disable Drupal blocks/regions
sk: Zakázať bolky/regióny Drupalu

en: CSS code
sk: CSS kód

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: 1 month | @count months
sk[0]: 1 mesiac
sk[1]: @count mesiace
sk[2]: @count mesiacov

en: Administrative title
sk: Názov pre administráciu

en: manage display
sk: spravovať zobrazenie

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
sk: Zadajte popis zmien, ktoré robíte. Táto správa pomôže ostatným autorom pochopiť váš úmysel.

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Manage Display
sk: Správa zobrazenia
