Panelizer (7.x-3.3) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: settings
az: parametrlər

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Access
az: İcazə

en: Node type
az: Nod tipi

en: Layout
az: Şablon

en: User
az: İstifadəçi

en: CSS class
az: CSS klas

en: 1 hour | @count hours
az[0]: 1 saat
az[1]: @count saat

en: 1 day | @count days
az[0]: 1 gün
az[1]: @count gün

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Log message
az: Mesaj loqu

en: General
az: Əsas

en: Other
az: Digər

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Form
az: Forma

en: Context
az: Kontekst

en: Taxonomy vocabulary
az: Taksonomiya lüğəti

en: 1 year | @count years
az[0]: 1 il
az[1]: @count il

en: 1 week | @count weeks
az[0]: 1 həftə
az[1]: @count həftə

en: 1 min | @count min
az[0]: 1 dəqiqə
az[1]: @count dəqiqə

en: Machine name
az: Maşın adı

en: 1 month | @count months
az[0]: 1 ay
az[1]: @count ay

en: Administrative title
az: İnzibati başlıq
