Panelizer (7.x-3.3) - en to hr translation catalogue (33 entries)

en: list
hr: lista

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: content
hr: sadržaj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Reset
hr: Poništi

en: default
hr: Zadano

en: Settings
hr: Postavke

en: settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Access
hr: Pristup

en: Node type
hr: Vrsta node-a

en: User
hr: Korisnik

en: Panels
hr: Paneli

en: 1 hour | @count hours
hr[0]: @count sat
hr[1]: @count sata
hr[2]: @count sati

en: 1 day | @count days
hr[0]: @count dan
hr[1]: @count dana
hr[2]: @count dana

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Log message
hr: Poruka zapisnika

en: General
hr: Općenito

en: Other
hr: Ostalo

en: reset
hr: poništi

en: Create new revision
hr: Stvori novu reviziju

en: Context
hr: Kontekst

en: Taxonomy vocabulary
hr: Rječnik taksonomije

en: 1 year | @count years
hr[0]: @count godina
hr[1]: @count godine
hr[2]: @count godina

en: 1 week | @count weeks
hr[0]: @count tjedan
hr[1]: @count tjedna
hr[2]: @count tjedana

en: 1 min | @count min
hr[0]: @count minuta
hr[1]: @count minute
hr[2]: @count minuta

en: 1 sec | @count sec
hr[0]: @count sekunda
hr[1]: @count sekunde
hr[2]: @count sekundi

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: 1 month | @count months
hr[0]: @count mjesec
hr[1]: @count mjeseca
hr[2]: @count mjeseci

en: manage display
hr: upravljanje prikazom

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
hr: Pojasnite promjene koje ste napravili. To će pomoći drugim autorima razumjeti vašu motivaciju.
