Panelizer (7.x-3.3) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: list
ka: სია

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: content
ka: კონტენტი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: settings
ka: პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: CSS class
ka: CSS კლასი

en: 1 hour | @count hours
ka[0]: 1 საათი
ka[1]: @count საათი

en: 1 day | @count days
ka[0]: 1 დღე
ka[1]: @count დღე

en: General
ka: ზოგადი

en: Other
ka: სხვა

en: 1 year | @count years
ka[0]: 1 წელი
ka[1]: @count წელი

en: 1 week | @count weeks
ka[0]: 1 კვირა
ka[1]: @count კვირა

en: 1 min | @count min
ka[0]: 1 წუთი
ka[1]: @count წუთი

en: 1 sec | @count sec
ka[0]: 1 წამი
ka[1]: @count წამი

en: 1 month | @count months
ka[0]: 1 თვე
ka[1]: @count months
