Panelizer (7.x-3.3) - en to mr translation catalogue (24 entries)

en: list
mr: याद्या

en: context
mr: संदर्भ

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: content
mr: मजकूर

en: Cancel
mr: रद्द

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: default
mr: मुलभूत

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Node type
mr: धाग्याचा प्रकार

en: Layout
mr: मांडणी

en: User
mr: सदस्य

en: 1 hour | @count hours
mr[0]: १ तास
mr[1]: @count तास

en: 1 day | @count days
mr[0]: १ दिवस
mr[1]: @count दिवस

en: Log message
mr: आवागमन सुचना

en: General
mr: साधारण

en: 1 year | @count years
mr[0]: १ year
mr[1]: @count वर्षे

en: 1 week | @count weeks
mr[0]: १ आठवडा१ दिवस
mr[1]: @count आठवडे

en: 1 min | @count min
mr[0]: १ मिनिट
mr[1]: @count मिनिटे

en: 1 sec | @count sec
mr[0]: १ सेकंद
mr[1]: @count सेकंद

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
